Seite drucken
 
Europejski Szlak Gotyku Ceglanego został na targach poświęconych ochronie zabytków denkmal2010 w Lipsku odznaczony złotym medalem za wyjątkowe starania wniesione w ochronę zabytków w Europie.
 
Goldmedaille
 
 
 
 

Oferty podróży

Wycieczki jednodniowe

 
 

Propozycje wielodniowe i wycieczki objazdowe

 
 

Skarby kultury wokół cieśniny Sund

Przeżyjcie wspaniałą podróż i poznajcie takie miasta jak: Bad Doberan, Naestved, Roskilde, Kopenhagę, Malmö, Ystad, wyspę Rügen i Stralsund.
 
 

Nordyckie metropolie

Odwiedźcie na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego największe, najpiękniejsze historyczne miasta takie jak Lüneburg, Schleswig, Flensburg, Haderslev, Ribe, Horsens, Odense, Roskilde, Kopenhagę i Naestved.
 
 

Gotyk, sztuka i krajobraz w Mecklenburg- Vorpommern

Poznajcie skarby Mecklenburg-Vorpommern i odwiedźcie Parchim, Schwerin, Grevesmühlen, Wismar, Bad Doberan, Rostock, Stralsund, Greifswald, Anklam i Neubrandenburg.
 
 

Szlaki hanzeatyckie

Podróżuj wzdłuż Bałtyku i odwiedź stare hanzeatyckie miasta. Trasa prowadzi od Lüneburg przez Lübeck do Wismar, Rostock, Stralsund, Greifswald, Szczecin, Stargard, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk do Gdańska.

 
 

Po śladach architektury gotyckiej w Polsce

Poznajcie najpiękniejsze miasta w Polsce, z ich gotyckimi budowlami. Odwiedźcie takie miasta jak Szczecin, Stargard, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Olsztyn, Płock, Toruń, Chełmno.
 
 

Podróż odkrywcza przez Bałtyk

Odkryjcie Bałtyk i podróżujcie od Wilna do Trakai, Kaunas, Jurmala, Rygi, Sigulda, Tartu i Tallinn.

 
 
Klasztor w Ystad
 
Widok na Ribe
 
Brama Stargardzka
 
Widok na Stralsund
 
Olsztyn w nocy
 
Dachy w Wilnie